برای اطلاع بیشتر درباره ردیاب های خوردو با ما همراه باشید

ردیاب خودرو یا جی پی اس خودرو چیست؟

ردیاب خودرو یا جی پی اس خودرو یکی از لوازم الکترونیکی کاربردی در صنعت خودرو و وسایل نقلیه می باشد که به تازگی جایگاه خود را در بازار لوازم وسایل نقلیه پیدا کرده است.

بسیاری از افراد زمانی که با عبارت ”جی پی اس خودرو” روبرو می شوند تصور می کنند که این وسیله صرفاً دستگاهی برای جلوگیری از دزدیده شدن ماشین یا دیگر وسایل نقلیه است و کاربرد آن را به همین موضوع محدود می کنند.

اما باید بدانید این وسیله کاربردهای خیلی گسترده تری دارد که در نهایت شما با اطلاع از آنها مجاب به خرید یک ردیاب خوردو برای وسیله نقلیه خود می شوید. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد این دستگاه مطالعه می کنید.

ردیاب FMB920

کاربرد ردیاب خودرو چیست؟

همانطور که میدانید، مهم ترین و شناخته شده ترین کاربرد دستگاه ردیاب خودرو، جلوگیری از به سرقت رفتن وسیله شماست. این وسیله میتواند به صورت لحظه ای موقعیت وسیله نقلیه تان را برای شما نشان دهد تا بتوانید در صورت وجود هرگونه مشکل، در کمترین زمان ممکن آن را پیدا کنید.

زمانی که ردیاب خودرو بر روی وسیله نقلیه شما نصب شده باشد و قصد داشته باشید ماشین خود را به یکی از اعضای خانواده و اطرافیان بدهید می توانید به صورت لحظه ای متوجه شوید که خودرو شما در کدام قسمت شهر قرار دارد و در چند ساعت اخیر با آن از کدام مسیر ها عبور شده است.

این کاربرد صرفا در خانه و خانواده نیست بلکه شرکت ها و مدیران نیز می توانند با استفاده از دستگاه ردیاب خودرو، از محل قرار گرفتن خودرو های شرکت توسط کارمندان اطلاع پیدا کرده تا بهتر بتوانند آن ها را مدیریت کنند و همچنین از خودرو سو استفاده نشود.

اطلاع از حرکت خودرو با سرعت غیر مطمئن، روشن یا خاموش شدن ماشین، باز و بسته بودن درب ها و حتی تصادف خودرو از جمله کاربرد های دیگر این وسیله می باشد.

کاربرد ردیاب خودرو

انواع ردیاب از نظر وسیله نقلیه

پارامتر های مهم جهت خرید ردیاب

خرید ردیاب
  • ردیابی لحظه به لحظه (ردیابی آنلاین) خودرو بر روی نقشه

  • اعلام هشدار های بکسل، روشن و جابجایی خودرو

  • اعلام هشدار سرعت غیر مجاز و رانندگی خطرناک (حرکت مارپیچ و شتاب و ترمز ناگهانی)

  • اعلام هشدار ضربه خوردن خودرو و خروج از محدوده مجاز

  • گزارش مرور مسیر های پیموده شده، نقاط توقف و …

  • گزارش میزان کیلومتر طی شده خودرو

  • خاموش نمودن خودرو از راه دور

  • و …

هزینه سالیانه پشتیبانی سامانه ردیابی و اپلیکیشن آن

هزینه

هزینه ای که خریداران ردیاب خودرو بابت استفاده از سامانه ردیابی و اپلیکیشن ردیابی به صورت سالیانه پرداخت می نمایند بابت دریافت، ذخیره سازی و نگهداری از اطلاعات ارسال شده از دستگاه ردیاب نصب شده بر روی خودرویشان بوده که این اطلاعات ارزش و اهمیت بسیاری برای آنها دارد.

در واقع مهمترین نکته در تهیه ردیاب خودرو بعد از کیفیت سخت افزار، پشتیبانی ،کیفیت و پایداری سامانه و اپلیکیشن ردیابی خودرو است. نکته ای که بسیاری از مشتریان در هنگام خرید ردیاب به آن توجه نمی نمایند که در نهایت منجر به نارضایتی آنها از خریدشان می گردد.

متاسفانه برخی از خریداران به خاطر صرفه جویی چند هزار تومانی در خرید ردیاب به سراغ شرکت هایی می روند که دارای سامانه رایگان و ارزانترین ردیاب خودرو هستند.

محصولات ردیاب خودرو جی پی اس گستر